• Pn. - Pt. od 8:00 do 17:00, Sob. od 8:00 do 13:00

O nas

„Wszystko co nam imponuje, musi mieć charakter” W. Goethe

Kim jesteśmy?

Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość.
ECO-INSTAL GROUP SP. Z O.O. to firma zajmująca się dystrybucją okien i drzwi od doświadczonych firm w Polsce. Firmę tworzy zespół profesjonalistów o wieloletnim stażu w branży, którzy każdego dnia inspirują się wzajemnie, wymieniając się wiedzą, pomysłami oraz doświadczeniem.

Nasz zespół?

Siłą ECO-INSTAL GROUP są ludzie, którzy ją tworzą, a także księga standardów, jaką się kierujemy w doborze najwyższej jakości okien i drzwi. W dobie procesów globalizacji i komercjalizacji z dystansem podchodzimy do masowej sprzedaży, mając na uwadze indywidualne potrzeby coraz bardziej świadomych klientów. Podobnie jak Państwo, cenimy sobie nie tylko ogólnie pojętą estetykę, ale też podwyższone wymagania energooszczędności oraz poziom wykonania stolarki, która zostaje z nami na długie lata. Sprzedając nasze okna i drzwi przyświeca nam jeden cel: zapewnić inwestorowi takie rozwiązania, z których chętnie skorzystalibyśmy sami.


Co robimy?

Każdego dnia pracujemy nad nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwolą nam poszerzyć kierowaną do Państwa ofertę. Ufamy, że dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać zarówno najsurowszym wymaganiom technologicznym, jak najsubtelniejszym oczekiwaniom aranżacyjnym.


Stolarka PCV
Stolarka ALU
Stolarka przeciwpożarowa
Bramy garażowe
Automatyka do bram
Parapety
Rolety
Moskitiery
Drzwi